Loader logo

EKSPOZYTORY i POS

Be Joy - ekspozytory, kiwaki i potykacze


W prowadzeniu biznesu liczy się nie tylko wysoka jakość świadczonych usług oraz produkcja towarów najwyższej klasy, równie ważne jest zwrócenie uwagi Klienta. Oferta naszej marki celuje w produkty i usługi druku, dzięki którym firmy stają się bardziej rozpoznawalne.

Ekspozytory - dzięki wykorzystaniu tego typu produktów sprzedawane towary są efektywniej wyeksponowane dla wzroku Klienta. W dobrze prowadzonym biznesie dba się o każdy szczegół, produkty muszą być rozłożone tak, aby zapewnić komfortowy dostęp kupującemu. Typy tych konstrukcji są różnorakie, mogą być modułowe, półkowe, koszowe czy w formie wyspy. Drukowanie własnych projektów na ekspozytorach, które będą przedstawiać np.: logo produktu sprawią, że Klienci będą lepiej rozpoznawać daną markę na rynku. Ważne, aby kompozycja była wyrazista oraz oryginalna. Ekspozytory w efekcie, będą ukazywać produkty jako bardziej atrakcyjne. Często również umieszcza się je w strefie kasy w danym sklepie, aby zachęcić Klienta do towaru, oraz zapoznać go lepiej z marką.

Kiwaki - drobne, aczkolwiek często decydujące o zakupie danego produktu przez Klienta. Są to elementy reklamowe umieszczane na półkach. Wyraźniej eksponują promocję, daną markę czy cechy danego produktu. Sposób wykorzystania ich w biznesie ogranicza wyłącznie kreatywność. Kiwaki sprawią, że Klient łatwiej dostrzeże atrakcyjniejszy dla niego towar, jeżeli będzie ukazywał logo znanego produktu lub takie napisy jak PROMOCJA lub PRZECENA. Ułatwią również rozpoznawalność mało znanego produktu, który dopiero tworzy swoją reputację na rynku. Są produkowane w przeróżnych kształtach, często poruszają się za sprawą wiatru lub potrącenia przez Klienta. Na rynku znane są również jako wobblery oraz uchwyty reklamowe.

Potykacze - prościej określając, są to stojaki reklamowe. Stawia się je przed restauracjami lub sklepami, przekazują informują o ofercie danej firmy. Odznaczają się również solidnością wykonania, gdyż zazwyczaj będą narażone na przeróżne warunki atmosferyczne. Potykacze będą chronić drukowaną reklamę przed zamoknięciem za sprawą folii PCV. Ponadto folie ochronne często posiadają powłokę antyrefleksową, doceni to każdy przedsiębiorca w słoneczny dzień, kiedy to łatwiej o potencjalnego Klienta. Produkcja wszystkich opisywanych elementów to specjalność marki pakPOS z siedzibą w miejscowości Drobin (Znajdującą się około 35 km od miasta Płock). Nasza marka oferuje konkurencyjną jakość wytwarzanych produktów oraz kompleksowość usług w zakresie druku materiałów reklamowych.